Zamknięcie tego projektu to dla nas ogromny moment dumy i satysfakcji. Od samego początku, czyli od lipca 2023 roku, nasz zespół Geotechnika Południe poświęcał staranne prace geotechniczne, by stworzyć solidne podstawy dla zabezpieczenia ciągu komunikacji pieszej w ramach nowego osiedla mieszkalnego przy ul. Aleksandra Fredry w Krakowie.

Współpraca z firmą Erbud była kluczowa dla osiągnięcia sukcesu tego przedsięwzięcia. Dzięki zaawansowanej technologii, takiej jak Palownica BG-20 oraz innowacyjnego zastosowania palisady z pali CFA, udało nam się nie tylko zrealizować projekt zgodnie z planem, ale także zapewnić solidność konstrukcji, które posłużą jako fundament dla nowej społeczności.

Zachęcamy do zgłębienia rezultatów naszych działań poprzez przyjrzenie się fotografii z ostatniego etapu projektu. To nie tylko obraz technicznych aspektów, ale również historii naszej pasji, poświęcenia i profesjonalizmu, jakie wnosimy do każdego projektu.


Śledźcie nasze kolejne działania! Wkrótce przedstawimy kolejną dawkę innowacyjnych Geotechnicznych realizacji. Bądźcie gotowi na nowe wyzwania w świecie geotechniki.

Logo Geotechnika

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie czekają na Państwa dodatkowe informacje i ciekawostki.